27 Mayıs 2015 Çarşamba

Elektronik Özet Kitabı


Değerli Katılımcılar,
 
Türk Beyin Damar Hastalıkları Dergisinin “Ali Özeren Beyin Damar Hastalıkları Okulu”  Özel sayısı basılı olarak yayınlanmayacaktır.
 
Elektronik Özet Kitabını aşağıdaki linkten görüntüleyebilirsiniz..
Saygılarımızla,
 
 

7 yorum:

 1. tansiyon ve sağlık konulu bir blogum var bu yüzden diğer aynı konulu siteleri inceleyip araştırıyorum, blogunuzu gerçekten çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba
  Blog'lar benim için merakla takip ettiğim en seçkin sosyal paylaşım ağı, en azından ben öyle düşünüyorum. Blogunuzu göğüs büyütme ve
  vajina daraltma operasyonları hakkında bilgi ararken keşfettim diyebilirim. Bilgi paylaşımları açısından faydalı paylaşımlarınız var keyifle okuyorum, mutlu bloglamalar.

  YanıtlaSil
 3. Site admini arkadaşıma çok teşekkür ederek sormak istiyorum , göğüs büyütme ve
  kepçe kulak estetiği operasyonu geçirdikten sonra psikolojik olarak ne tür etkileşimler yaşanıyor bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim ya'da bu konuda bilgili - bu operasyonları yaşadıkdan sonra psikolojik anlamda etkilendiği olayları olan arkadaşların yorumlarını okumak isterim, şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Sağlık konularında paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim. Ülkemizde yapılan göğüs büyütme ya'da diğer adı ile meme büyütme ve diğer estetik müdehaleler hakkında uzman doktordan bilgi almak isterseniz blogumu ziyaret edebilirsiniz. @catlover seker, Estetik operasyon öncesi psikiyatr danışmanlardan mutlaka öneri almanızı tavsiye ederim.Blog sahibine'de bu fırsatı verdiği için ayrıca teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. ortopedi konusunda detaylı sağlık bilgileri edinebileceğiniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  https://www.tahlilsonuclari.web.tr

  YanıtlaSil
 7. Türkiyenin hangi şehrinde yaşıyorsanız tahlil sonuçlarınızı online olarak sitemizden sorgulatabilirsiniz
  https://www.tahlilsonuclari.info/
  ankara tahlil sonuçları

  YanıtlaSil